Su Yalıtımı

Batı İzolasyon > Su Yalıtımı

Teras Üstü Su İzolasyonu

Gerek doğal yollarla gerek yapay yollarla aşınma yaşanmasın diye teras fayans üzeri su yalıtımı günümüzde gelişen teknoloji olanakları ile de zorunlu hale gelmiştir. Tüm yapılarımızda yaşanabilecek aşınma, eskime gibi durumları eski çözümler olan baştan tamirat yaptırmaktansa, teknoloji nimeti olan su yalıtımı olanakları sorunlarınıza bire bir çözüm sağlayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Temel Perde İzolasyonu

İnşaat sektöründe izolasyon son derece hassas davranılan konularında başında yer almaktadır. Temel Perde İzolasyon uygulaması binaların yapımı esnasında uygulanıp zeminden gelen suların betonu ve beton içinde bulunan demirlerin zamanla aşınmasını, çürümesini engellemektedir.

Islak Hacim İzolasyonu

Su yalıtımı yapılmamış ıslak mekanlarda suyun döşeme ve duvarlardan sızması komşu bölgelerde bozulmalara yol açabilir. Alçı, ahşap, gaz beton gibi hassas yüzeylerin su alması ancak pahalı tamiratlar ile telafi edilebilir. Islak mekanlarda kritik noktaları da göz önüne alarak yapılacak uygun bir su yalıtım uygulaması etkin bir yalıtım performansı ve konfor sağlar.

Membran Su İzolasyonu

Su yalıtımı için kullanılan membranlar 10 metre uzunluğunda 1 metre genişliğinde rulo şeklinde olan malzemelerdir. Tamamı ile bünyesinde zift ve asfalt yer alıyor. Membran içerisinde zift ve asfaltı bir arada tutan etken ise keçedir. Membranların ağırlıkları içindeki etken maddelere göre değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 50 ile 70 kilo arasında değişiyor. Su yalıtımı için kullanılan membranların polyester keçe taşıyıcılı, cam tülü taşıyıcılı içerikleri olarak ikiye ayrıldığı biliniyor.

Beton Çatı Su İzolasyonu

Çatı bazen beton ile kaplanır , bazende üzeri kapanarak çatı arasına dönüştürülür. Bazı yapıların çatı kısımları beton olarak kalır üzeri kapatılmaz. Bu bazen hoş bir durum olur bazende hoş olmayan durumlar çıkar. Beton çatının hoş tarafları , beton çatıyı teras olarak kullanabilirsiniz ailenizle yaz aylarının keyfini çıkarabilir ve ya bir botanik bahçeye çevirerek çiçek ve bitki ekerek şehrin betonarme yapılarından bir an kendinizi yeşillikler içinde rahat hissedersiniz.

Teknoloji ve ürün çeşitliliğinin gelişmesiyle birlikte faaliyet alanımızı genişleterek, su yalıtımında, % 100 çözüm üreten bir firma haline geldik. Teslim ettiğimiz her işin arkasında durduk ve durmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde kaliteden ödün verilmiş işlerin, kaliteli işten kat be kat pahalıya mal olduğunu gördükçe, kaliteli iş yapma prensibimizin ne kadar doğru bir tercih olduğunu gördük. Bizimle iletişime geçmeden lütfen Su İzolasyonu yaptırmayınız.

Doğru Su Yalıtımı için bizimle ücretsiz iletişime geçiniz