Cephe Kaplama

Batı İzolasyon > Cephe Kaplama

Çağdaş mimarinin önderliğindeki paradigma kayması, dış cephelere verilen önemde kayda değer bir gelişmeye yol açarken estetik değerlerin yanı sıra binanın yapısal kararlılığı, enerji verimliliği ve dolayısıyla içinde yaşayanların refahı üzerindeki etkisi artmıştır. İyi bir tasarım tüm bu ögeleri geliştirir. Bu yüzden en uygun malzemeyi seçmenin yanı sıra doğru uygulamacıyı da seçmeniz önem arz ediyor.

Mimari tasarımlarda görsel zenginlik, yapının prestijini ve değerini arttıran en önemli özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Binaların estetik anahtarı olan dış cepheleri, ilk dikkat çeken ve yapının kalitesini en iyi yansıtan kısımlarıdır. Dış cephe kaplama sistemlerinde kullanılan materyallerin niteliklerinin artması ile sadece görsellik değil, uzun ömürlülük, kolay erişilebilirlik ve yalıtım özellikleri de öne çıkmaktadır.Batı İzolasyon; profesyonel şekilde cephe tasarımını bilgisayar ortamında en mükemmel tasarımı yapana kadar çalışır sonra uygulamaya geçer.

Uzmanlık alanlarımız;

  • Hazır Cephe Kaplaması
  • Kompozit
  • İzotile
  • Betopan
  • Cam Giydirme
  • Siding

Bizler, yaşadığımız doğa ve kentlerin, geçmişten aldığımız ve geleceğe en iyi şekilde taşımakla yükümlü olduğumuz mirasımız olduğunu biliyoruz. Hızla değişen ve gelişen yapı içerisinde kentlerin inşasında rol alan tüm tarafların çalışmalarını bu bakış açısıyla yürütmesi ve kullanıcılarına estetik, sağlıklı, konforlu ve güvenli yaşam alanlarını sunması gerektiğine inanıyor ve çalışmalarımızı bu yönde devam ettiriyoruz