Hizmetler

Batı İzolasyon > Hizmetler

Tadilat & Dekorasyon

iç mimarlık, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, banyo yenileme, mutfak yenileme, tesisat yenileme gibi konularda hizmet veriyoruz.

devamını oku

Çevre & Sosyal Alan

Peyzaj işlemlerinin yanı sıra sosyal alanları kapsayan; yeşil alanlar, çocuk bahçeleri, parklar, piknik alanları, eğlence alanları, spor alanları, oyun alanları ve ibadet alanlarınında profesyonel bir şekilde yaşam alanlarınıza kazandırarak yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

devamını oku

Yönetmelik Yapıları

Asansör ve Yangın Merdiveni, Acil Çıkış Koridorları vb. projelerinizi de Mimari Projenize uygun bir şekilde planlayarak yapmaktayız.

devamını oku

Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı teknik olarak, dış cephe yalıtımı, mantolama farklı sıcaklıktaki iki ortam arasında ısı geçişini azaltmak için uygulanır.

devamını oku

Cephe Kaplama

Cephe Kaplama, ısı yalıtımı ile beraber binaların dekoratif ve estetik bir mimari kimlik kazanmasını da sağlar.

devamını oku

Çatı Uygulamaları

Çatı, binanın yağmur, kar, rüzgar, sıcak ve soğuktan koruyan, tamamlayıcı bir parçasıdır. Çatısız bir bina veya binasız bir çatı düşünülemez.

devamını oku

Su Yalıtımı

Su Yalıtımında teknoloji ve ürün çeşitliliğinin gelişmesiyle birlikte faaliyet alanımızı genişleterek %100 çözüm üreten bir firma haline geldik.

devamını oku

Estetik Tasarım

Sizi farklı kılacak, yaşamınıza ve çevrenize değer katacak kalitesi detaylarda gizli estetik projeler hazırlıyoruz.

devamını oku

Elektronik Sistem

Tüm Elektronik – Elektrik alt yapınızı, Görüntülü Kamera ve Diafon Sistemlerinizi, Yangın ve Hırsız Alarmı Sistemlerinizi Projelendiriyoruz

devamını oku

Ücretsiz keşif formumuzu doldurmanızı önemle rica ederiz