Elektronik Sistem

Batı İzolasyon > Elektronik Sistem

Elektrik Hizmetleri

Depar Sistem Elektrik Elektronik

Elektrik Taahhüt
Projelendirme
Danışmanlık
Enerji Talep
Elektrik Pano
Kompanzasyon
Alçak Gerilim
Orta Gerilim
Otamosyon
Zayıf Akım Sistemleri

Anons ve Ses Sistemleri

Depar Sistem Ananos ve Ses Sistemleri

Depar Sistem, her mekana ve uygulamaya elverişli geniş bir hoparlör ürün yelpazesine sahiptir.

En kritik akustik uygulamalara uyumlu özel hoparlörlerden, en zorlayıcı mimari tasarımlara uyumlu hoparlörlere kadar her çeşit ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün paketi sunmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Depar Sistem Güvenlik Kameraları

IP, Analog ya da Hibrit yapıda tasarlanan sistem size tam güvenlik sağlamak istediğiniz alanlarda detaylı gözetim imkanı sağlar. Tüm dünyada korunma ve güvenlik amaçlı en çok tercih edilen elektronik çözümlerin başında gelen CCTV teknolojisi; iç/dış mekanların ve ortak kullanım alanlarının görüntülenmesinin yanı sıra daha detaylı bilgilere ulaşılmasında da oldukça açıklayıcıdır.

Akıllı Bina, Görüntülü Diafonlar, Merkezi Uydu Sistemleri

Depar Sistem Akıllı Bina

Akıllı Bina ile aydınlatmadan ısınmaya, elektronik eşyalardan perdelerin açılıp kapanmasına kadar her şeyi tek elden yönetebiliyorsunuz. Yapmanız gereken, akıllı ev senaryonuzu oluşturuyoruz.

Görüntülü diafon sistemleri sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme ve daireler arası görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasındadır.

Teknolojinin geliştiği televizyon sektöründe çok sayıda yayının kullanıcıya ulaştırılması amacıyla kurulan bu sistemlerde projeye uygun çözümler üretmekteyiz.